Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Zinzino Protect+

ZinzinoProtect+ je prírodný potravinový doplnok, ktorý podporuje imunitný systém a chráni pred oxidačným stresom. Obsahuje vitamíny D3 a C a taktiež klinicky overené a vysoko účinné 1-3, 1-6 beta glukány, ktoré prispievajú k lepšej imunite. Najlepší účinok Protect+, dosiahneme pri každodennom užívaní, keďže naše vrodené imunitné bunky sa obnovujú každý 1 - 2 dni.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 59,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Zinzino Protect+ je prírodný potravinový doplnok, ktorý podporuje imunitný systém a chráni pred oxidačným stresom. Obsahuje vitamíny D3 a C a taktiež klinicky overené a vysoko účinné 1-3, 1-6 beta glukány, ktoré prispievajú k lepšej imunite. Najlepší účinok Protect+, dosiahneme pri každodennom užívaní, keďže naše vrodené imunitné bunky sa obnovujú každý 1 - 2 dni. Každý z nás má dva imunitné systémy a to vrodený a získaný. V mnohých prípadoch, je vrodený imunitný systém dôležitejší pri ochrane pred infekciami. Tento systém je tvorený špecializovanými bunkami a enzýmami, ktoré sú prítomné a pripravené na boj proti mikróbom v danom mieste infekcie. Náš získaný imunitný systém si dokáže zapamätať špecifické patogény a poskytnúť tak dlhotrvajúcu ochranu pred vracajúcimi sa infekciami. Prírodný zdroj vitamínu D3 sa získava z organicky pestovaného lišajníka bez GMO a preto je tento produkt vhodný aj pre vegánov. Bez dostatočného príjmu tohto vitamínu je náš imunitný systém menej schopný bojovať proti infekciám. 


Výhody :

- prispieva k normalnej funcii imunitného systému

- prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

- chráni pred infekciami


Zloženie :

zmes 1-3, 1-6 beta glukánov z droždia, vitamín C z acerolového extraktu, vegánský vitamín D3, objemové činidlo ( predželatínový škrob z kukurice), obal kapsuly - hydroxypropylmetylcelulóza, protihrudkové činidlá - triglyceridy so stredne dlhým reťazcom y kokosu, koncentrát y ryžových šupiek.


Obsah: 60 kapsúlVýrobca zinzino
Katalógové číslo

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency