Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Zinzino R.E.V.O.O olivový olej

Zinzino R.E.V.O.O olivový olej je revolučný extra panenský olivový olej, s koncentráciou biologicky aktívnych antioxidantov až o tridsaťktrát vyššou ako u ostatných panenských olivových olejov. Ide skutočne o extra panenský olivový olej s vysokým obsahom fenolov a koncentráciou fytonutrientov vrátane polyfenolov.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 104,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Zinzino R.E.V.O.O olivový olej je revolučný extra panenský olivový olej, s koncentráciou biologicky aktívnych antioxidantov až o tridsaťktrát vyššou ako u ostatných panenských olivových olejov. Ide skutočne o extra panenský olivový olej s vysokým obsahom fenolov a koncentráciou fytonutrientov vrátane polyfenolov. Zinzino R.E.V.O.O obsahuje aj široké spektrum iných dôležitých  a prospešných výživových bioaktívnych zložiek ako sú skvalén, vitamín E a kyselina maslinová. Olivy na výrobu extra panenského olivového oleja sa zbierajú z organických olivovníkov, ktoré prirodzene produkujú viac fytoalexínov, teda obranných zlúčenín, a tým si vytvárajú imunitu a obranu proti biotickým (ako je hmyz)  a abiotickým hrozbám ( UV žiarenie, klimatický vplyv a iné znečisťujúce látky). Obranné chemické zlúčeniny, tak robia z olivovníka šampióna dlhovekosti čím chránia strom a jeho plody. Tieto isté bioaktívne chemické zlúčeniny sú veľmi dôležite aj pre ľudské zdravie a preto bola technológia lisovania navrhnutá tak aby bolo chránené a zhromaždené maximálne množstvo liečivých zlúčenín a aromatických látok v každej kvapke extra panenského olivového oleja. 


Výhody : 

- až 30- krát vyšší obsah polyfenolov v porovnaní s bežnými olivovými olejmi

- širšie spektrum prírodných bioaktívnych zložiek s Omega-9

- lisované pomocou patentovaných postupov a podľa starobylých princípov, nanovo prepracovaných a navrhnutých

-vyrobené s certifikovaných olív Koroneiki zo sadov, ktoré vlastnili dlhé generácie farmárov, kde sa nepoužívali hnojivá ani pesticídy

- liečivé výživné látky sú chránené a zhromaždené v každej jednej kvapke oleja 


Spôsob použitia : 

Denná dávka  je odporúčaná približne 15 ml denne. Extra panenský olivový olej si môžete vychutnať buď samotný alebo s akýmkoľvek iným denným jedlom. Pridať alebo naliať ho môžete do rôznych šalátov, cestoviny, zeleniny, na ryby ale aj polievky. Takto si z jedla vytvoríte zdravý mix plný polyfenolov prospešný pre imunitu.


Obsah: 250ml


Výrobca zinzino
Katalógové číslo

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency