Vitajte na našej upravenej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

GREP in tablety

Katalógové číslo 301
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 11,40 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

GREP in 

Obsahuje veľké množstvo vitamínu C. Grep ako taký má horkú chuť, ktorá je spôsobená látkou naringin. Inulín - 63 % je priemyslovo vyrábaný z koreňa čakanky.

Charakteristika :

Prírodné tablety určené pre zvláštnu výživu na báze koncentrátu z grapefruitu a inulínu.
Grapefruit - 30% ( Citrus paradisi ) , obsahuje bioflavonoidy a látky, ktoré ničia víry, baktérie, plesne a bránia ich množeniu , posilňujú odolnosť a predchádzajú infekciám. Mimo iné pozitívne vlastnosti , je účinným antioxidantom.
Značný záujem vedeckej verejnosti sa v poslednej dobe orientuje na skúmanie biologických látok a účinkov obsiahnutých v grapefruitovom jadierku. Bolo zistené , že obsiahnuté látky je možné úspešne aplikovať ako prevenciu a aj pri riešení väčšiny vonkajších i vnútorných problémov spôsobenými prevažne plesňami. Experti označujú rôzne druhy pliesní a kvasiniek ako spolutvorcov tak rozdielnych ťažkostí ako sú kardiovaskulárne poruchy,reuma, artritída,dna,alergie,sinusitida,gastritida,tuberkulóza,nádorové ťažkostí a veľa ďaľších.

Podľa expertov je najznámejšia , najčastejšia a najškodlivejšia kvasinka Candida albicans, je ňou zasiahnutá približne tretina obyvateľstva. Táto obvykle vegetuje v črevách a nepôsobí žiadne škody. Pri nedostatočnej imunologickej obrane sa však môže rozbujnieť ,šíriť sa v črevách a postupne prenikať do vnútorných orgánov, ako sú pľúca ,ľadviny či srdce .Napadá tiež pokožku či sliznice . Šírenie candidy v črevách a vnútorných orgánoch môže vyvolať celú radu symptómov a ťažkostí ,ako nadúvanie, hnačky , kolitídu, vredy v tráviacom ústrojenstve , ženské problémy – menstruačné obtiaže , sterilitu , fibrózu , potiaže v tehotenstve , mužské problémy – problémy s prostatou , hyperaktivitu , alergie, hormonálne poruchy , srdečné potiaže, bolesti hlavy , zlú pamäť, ladvinové potiaže, kolísanie krvného cukru , gastritídu a ďaľšie . Tieto rozdielne ochorenia vyvolávajú toxíny plesne.
Inulín – 63 % , je rastlinný polysacharid a ako rozpustná vláknina pôsobiaca pozitívne na zlepšenie imunitného systému ovplyvňovaním črevnej mikroflóry,podporou rastu kmeňov potrebných pre človeka. Inulín je priemyslovo vyrábaný z koreňa čakanky.Priaznivé účinky pre ľudský organizmus sú značné. Nie je v tenkom čreve ľudského organizmu štepený – je teda vhodný pre redukčnú a diabetickú diétu. Ako diétna vláknina urýchľuje priechod živín zažívacím traktom, má kladný účinok pri zápche.
V tenkom čreve pôsobí ako bifidogénny substrát a počet bifi baktérií sa zvyšuje na úkor prípadných patogénov. Prispieva tiež k obnove vhodnej črevnej mikroflóry, napr. po užívaní antibiotík. Pôsobí tak preventívne  na črevné infekcie a stimuluje imunitný systém organizmu .Bifidogénne baktérie syntetizujú vitamíny skupiny B a doposiaľ neurčené bielkoviny s antibakteriálnym pôsobením.V hrubom čreve je mikroorganizmami čiastočne
štepený na mastné kyseliny s krátkym reťazcom ( octová , propionová , maslová ),ktoré môžu byť resorbované .Kyselina maslová má význam pre prevenciu rakoviny hrubého čreva, pretože zabraňuje mutáciam buniek . Propionová kyselina pôsobí na zníženie hladiny LDL cholesterolu Tvorbou týchto mastných kyselín dochádza ku zníženiu pH v hrubom čreve.
Inulín rovnako znižuje hladinu sérových triacyglycerolov .Na zvieratách bolo preukázané zvýšenie absorpcie niektorých minerálnych látok, najviac Ca, Mg, Fe, P, Zn, čo má význam pri prevencii osteoporózy a anémie.Bolo tiež zistené kancerostatické pôsobenie na mliečne žľazy.

Obsah:

60 tabliet

Dávkovanie( DDD ) :

Dospelí 1 až 2 tablety za deň , deti od 3 rokov 1 tabletu za deň .Možno užívať bez časového obmedzenia .
Doporučujeme užívať aspoň 1 mesiac v roku. Nenahrádza pestrú stravu.

Skladovanie:

Skladujte na suchom mieste, pri izbovej teplote, mimo dosahu detí

Výrobca HEMANN
Katalógové číslo 301
EAN 85938526

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON