Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Higavils, infusión hepatica

Higavils je výborný pri problémoch s cholesterolom, žlčníkom ale aj na detoxikáciu. Vyvážená zmes bylín, pripravená podľa odporúčania z diela saleziánskeho mnícha českého pôvodu reverenda Jaroslava Soukupa, SDB. Vhodne zvolené byliny vzájomne synergicky umocňujú blahodarný vplyv zmesi predovšetkým na pečeň, žlčník a tráviaci trakt. Doplnok stravy z juhoamerickej byliny Hercampuri obohatený o púpavu lekársku. Zmes je užívaná tradičným domorodým liečiteľstvom natívnych indiánskych kmeňov na podporu fungovania pečene a žlčníka, na zlepšenie trávenia, pri nechutenstve, na prečistenie krvi a na zníženie cholesterolu

Katalógové číslo 241
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 3,50 €
Pôvodná cena 3,90 €
Ušetríte 0,40 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

HIGAVILS - čajová zmes bylín, ktorej základnou zložkou je bylina Hercampuri a púpava lekárska.

Hercampuri pôsobí na zníženie LDL častíc v krvi, účinkuje tiež hepatoprotektívne, ako digestívum, na podporu cirkulácie krvi (diuretikum).
Púpava lekárska pôsobí močopudne a žlčopudne, ako stomachikum a reguluje stolicu.
Zloženie: zmes sušených bylín Gentionella alborosea Gilg. Fabris a Taraxacum officinale Weber.

Účinky:

Stimuluje sekréciu žlče a tráviacich štiav, znižuje hladinu cholesterolu, podporuje trávenie, pôsobí hepatoprotektívne a prečisťuje.


Indikácie:

Celková očista krvi a pečene, stimuluje funkcie pečene, pri problémoch so žalúdkom (bolesti, poruchy sekrécie žalúdočnej šťavy), pri poruchách vylučovania žlče, podporný prostriedok pre zníženie nadváhy.

Užívanie a dávkovanie:

½ - 1 polievková lyžica na 600 ml vody. Je možné dochutiť včelím medom, piť 2 x 300 ml denne, najlepšie po jedle. Deti od 3 rokov 2 x 100 ml denne. Výrazne horká chuť.

Kontraindikácie:

Vredová choroba žalúdka a dvanástornika, nepriechodnosť žlčových ciest a hnisavý zápal žlčníka.
Použitie a špeciálne upozornenie: pre vysoký obsah horčínov sa odporúča hlavne ako účinný prostriedok podporujúci trávenie a zažívanie, hlavne pri poruchách funkcií žlčníka, žalúdka a pečene.

Balenie: 50 g sušenej mletej zmesi bylín

Skladovanie:

Skadujte na suchom mieste, pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

Výrobca GOOD NATURE
Katalógové číslo 241
EAN 8594055380542
© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON