Chanca Piedra

Chanca Piedra

Čaj, ktorý rozpusti piesok a kamene a vylúčite ich von z tela aj bez operácie. Vhodný pri problémoch so žlčníkom ale hlavne obličky a močové cesty. Drobná jednoročná rastlina, rastúca v tropickom podnebí obidvoch pologulí. Pre svoju schopnosť blokovať rast kameňov (obličkových, žlčníkových) získala aj svoj názov „Chanca piedra" - „Stone breaker" teda „Rozbíjač kameňov" Doplnok stravy z juhoamerickej byliny Chancapiedra. Bylina je užívaná tradičným domorodým liečiteľstvom natívnych indiánskych kmeňov na podporu obličiek a pečene, na ochranu močových ciest a reguláciu cholesterolu. 

3,90 € s DPH

4,20 € s DPH Zľava 0,30 €

Výrobca: GOOD NATURE

CHANDRA PIEDRA pôsobí hepatoprotektívne, analgeticky, ako cholagogum a choleretikum (zvyšuje vylučovanie žlče), pôsobí tiež hypotenzívne (diureticky a vylučovaním sodíka), hypocholesterolemicky, ale má aj protizápalový, antibakteriálny a antimutagénny efekt.


Zloženie:

sušená bylina Phyllantus niruri L.


Účinky:

blokuje tvorbu obličkových a žlčníkových kameňov, podporuje trávenie a vstrebávanie, upravuje menštruáciu, podporuje funkciu pečene, znižuje krvný tlak, uvoľňuje napätie a kŕče brušných orgánov a močových ciest.


Indikácie:

obličkové a žlčníkové kamene, obličkové a žlčníkové koliky, poruchy funkcie obličiek a pečene, hnačky, nadúvanie, hepatitída, kŕče a bolesti brucha.


Užívanie a dávkovanie:

1 - 2 lyžice sušiny na 600 ml vody, pripraviť nálev a popíjať v priebehu dňa - dlhodobo aspoň jeden mesiac, alebo pri záchvate koliky. Deti od 3 rokov 200 - 300 ml denne.


Kontraindikácie: nie sú popísané


Použitie a špeciálne upozornenie:

vhodné použiť pri kolikových bolestiach v brušnej dutine, pri kŕčoch, a ako prevencia tvorby žlčníkových a obličkových kameňov.


Balenie: 50 g sušenej mletej byliny

Skladovanie:

Skladujte na suchom mieste, pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info