Smilax officinalis 105g

Smilax officinalis 105g

Smilax officinalis (smilax lekársky) pochádza z oblasti Strednej Ameriky a západnej Indie. Obsahuje najmä steroidné saponíny, glykozidy, mitraphylin, rhynchophyllin, hirsutin. Ďalej vápnik, meď, železo, jód, mangán, draslík, kremík, sodík a síru, vitamín A, C, D a skupinu vitamínov B.Harmonizuje meridián obličiek a močového mechúra.Podporuje vylučovanie odpadových solí z tela, blahodárne pôsobí pri psoriáze, reumatických problémoch, artritídach a zápaloch močovo-pohlavného systému.Objem: 105 g

7,50 € s DPH

Výrobca: ENERGY

(Smilax lekársky)

Smilax lekársky je trváca ovíjavá rastlina. Pochádza zo Strednej Ameriky, kde sa tradične používa nielen ako účinná rastlina, ktorá zvyšuje vitalitu a sexuálnu potenciu, ale aj ako prísada do piva a iných nápojov, a to predovšetkým kvôli svojej schopnosti vytvárať penu. Západný svet dobyla táto pôvabná rastlinka už v 16. storočí ako účinná proti syfilisu a mnohým ďalším pohlavne prenosným chorobám. Neskôr sa zistilo, že liečebné schopnosti smilaxu sú mimoriadne široké a dá sa využiť u veľkého množstva zdravotných problémov - od impotencie až po bolesti zubov.

Pôvod: India
Časť rastliny: koreň

Spôsob prípravy: Na 1 liter vody 1 čajová lyžička. Variť 3 minúty a hneď scediť. Popíjať po malých šálkach.

Účinky a obsahové látky: Smilax lekársky má imunomodulačné, protizápalové, tonizujúce, anabolické, afrodiziakálne, antioxidačné a bolesť tlmiace účinky. Posilňuje obranyschopnosť stimuláciou tvorby bielych krviniek – T lymfocytov a makrofágov. Harmonizuje najmä mužský hormonálny systém. Podporuje tvorbu testosterónu a progesterónu, prirodzený anabolizmus a metabolizmus tela. Podporuje činnosť pečene a detoxikáciu tela. Droga obsahuje saponíny, fytosteroly (?-sitosterol, ktorý je významný antioxidant), glykozidy, vápnik, meď, železo, jód, mangán, draslík, kremík, sodík, síru, vitamíny B-komplexu, C, D a provitamín A.

Použitie:
– bolesti kĺbov
– artróza, reumatizmus, reumatoidná artritída
– zápaly obličiek a močového mechúra
– pohlavné choroby
– harmonizácia hormonálneho systému
– zníženie vzniku alergií a ekzémov
– psoriáza (lupienka)
– aknózna a nečistá pleť
– únava

Kontraindikácie:
Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Objem: 105 g 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

  • Revitae Energy (geriatrim)

    Účinky RevitaeZnižuje negatívny dopad stresu (distres) na...

    20,88 € s DPH

    23,20 € s DPH Zľava 2,32 €

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info