Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Terapeuticko- koučovacie karty - Karty osobností a rolí

Vhodnou pomôckou pri terapiách, poradenstve, koučingu a taktiež pri supervízii, sú karty osobností a rolí. Karty s fotografiami, ktoré zachytávajú osobnosti v rôznych profesiách a rolách, slúžia predovšetkým na pomenovanie nevedomých prenosov a na otvorenie komunikácie medzi terapeutom a klientom. Obrázky na fotografiách slúžia ako podnety k zamysleniu sa nad sebou a svojim správaním, vzťahmi v živote. Môžeme tak odhaliť svoje nevedomé chyby vo svojom správaní a často tak zlepšiť vzťahy a komunikáciu v rodine, alebo na pracovisku.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 32,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

 Popis kariet

Karty osobností a rolí tvoria originálne farebné fotografie, ktoré zachytávajú rôzne profesie, alebo role v našich životoch. Fotografie znázorňujú role ako sú záchranca, policajt, realista, dieťa, rodič a podobne. Tieto karty pomáhajú klientom lepšie vyjadriť svoje potreby, spôsoby správania  a samých seba v určitých vzťahových väzbách. Každá karta vyvoláva iné pocity a pre každého má iný význam. Klientovi dáva možnosť zdieľať svoje myšlienky a vyjadriť ich slovom. Uľahčujú komunikáciu, pomáhajú rozvíjať zdravé sebavedomie a osobnostný rast klienta. Každý z nás sa ocitne v živote hneď v niekoľkých rolách a pomocou kariet môžeme nahliadnuť do vnútorného a vonkajšieho sveta klienta.

Karty sa dajú využiť ako zástupný symbol v rodinných systémových konštaláciách a sú neoceniteľným nástrojom pri terapii, poradenstve, psychoterapii a koučovaní. Pre dosiahnutie lepších výsledkov a pokroku vášho klienta je vhodné pravidelné používanie, pri práci sa môžete oprieť o 35 stranovy návod. Viac o používaní Kariet osobností a rolí sa dočítate TU                                                         


Sada kariet obsahuje

- 51 farebných fotografii, ktoré sú potiahnuté laminátovou vrstvou z oboch strán. Sú z kvalitného materiálu, príjemné na dotyk, nekrčivé a majú zaoblené hrany.

- súčasťou sady v krabičke je aj 35 stranový návod na použitie a pomoc pri terapiách, poradenstve, psychoterapii a koučovaní 
- originálna pevná krabička 

Rozmer kariet -  15 x10 cm    predajca a výrobca: Poradenstvo Milara, s.r.o. bez DPH

Výrobca MILARA
Katalógové číslo
© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency