Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Živa cievy

Živa cievy - Kŕčové žily, krehké mikrocievky, mikrocirkulácia, opuchy a ťažoba nôh, podpora plynulého prúdenia lymfy, hemoroidy, zápaly na stenách ciev, navrátenie elasticity stenám ciev, potrombotické poruchy, regenerácia ciev vrátane lymfatických.Vegánsky100% prírodný

Katalógové číslo 826
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 38,00 €
Pôvodná cena 39,00 €
Ušetríte 1,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

ŽIVA CIEVY

Používa sa pri prevencii srdcovo-cievnych ochorení, mozgovej príhody, pri regulovaní krvného tlaku, pri antiagregancii krvi, pri zlepšení antitrombotického efektu, zápaloch krvi, stimulovaní tvorby protizápalových látok, zlepšovaní viskozity krvi, žilovej nedostatočnosti, ovplyvňovaní potencie.  

Pôvodný zámer je, poskytnúť Hirudoterapiu aj ľuďom, ktorý pijavice lekárske nemôžu mať na svojom tele aplikované, či z rôznych dôvodov aktuálne nemôžu takúto terapiu podstúpiť, avšak ju nutne potrebujú.

Iní majú fóbiu z malého hmyzu a nikdy sa na takúto terapiu neodvážia.

Niektorí majú tak neprimerané reakcie, že im telo dovolí len veľmi nízky počet priložených pijavíc, vtedy je živa to pravé. Takouto formou chceme sprístupniť účinok Hirudoterapie úplne každému človeku.

Živa™ samozrejme nie je 100% náhradou za bioaktívne látky pijavice lekárskej (to sa asi nikdy nepodarí), avšak pokryje viac ako 70% vlastností látok z pijavíc a v niektorých bodoch prevýši.

Môže sa plnohodnotne používať samostatne ako náhrada za pijavice a najväčšia výhoda je v tom, že sa môže kombinovať aj priamo s pijavicami.

 Je možné ju kombinovať aj s konvenčnými liekmi na daný problém a tiež súčasne s hirudoterapiou. Významne ovplyvní celý priebeh terapie, zvýrazní a urýchli samotný efekt bioaktívnych látok, zlepšuje hojenie raniek a znižuje alergické reakcie po zahryznutí.

Balenie:

60 kapsúl

Zloženie:

diosmín, nattokináza, hesperidín, výťažok z komonice lekárskej (Melilotus officinalis), výťažok z lisnatca tŕnitého (Ruscus aculeatus), proantokyanidíny (OPC), rutín, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín B1 (tiamín). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, voda.

Dávkovanie:

Udržiavacia dávka je 1 kapsula denne, poprípade sa môže ísť na 1 kps 3xdenne.

Nie je náhradou pestrej stravy ani náhradou za predpísané lieky lekárom.

Produkt nie je vhodný pre deti.

O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom.

Pri užívaní liekov na zriedenie krvi, precitlivenosti alebo alergii prestaňte tento prípravok užívať a poraďte sa so svojim lekárom.

 

Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

 

HIRUDOTERAPIA

Výrobca Hirudoterapia product
Katalógové číslo 826

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency