Vitajte na našej znovu spustenej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Balíček DuoLife - Nervový systém

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 278,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Balíček DuoLife - Nervový systém je kompletné zloženie produktov pre podporu a zlepšenie nervového systému. Veľké zmeny v životnom prostredí, rýchly spôsob života a zlé stravovacie návyky sú problémom súčasnej doby, toto zle vplýva na správne fungovanie nervového systému. Doprajte svojmu organizmu dostatok látok nevyhnutných pre váš zdravý nervový systém. 

Deň a noc - spojenie výťažkov z prírody  na celý deň. DuoLife Deň pomáha správnemu fungovaniu,  počas náročného dňa a dodáva telu základné živiny nevyhnutné pri správnom fungovaní. DuoLife Noc je vhodný pre ľudí, ktorý potrebujú kľudný a ničím nerušený spánok pri ktorom nadobudnú úplnú regeneráciu nových síl na ďalší deň.  100% prírodný, ideálny pri únave a tetánii. 

Vita C DuoLife - Plne prirodzený vitamín C je zdrojom zdravia a energie.  Veľmi silný antioxidant, ktorý prispieva k vyššej výkonnosti a odstraňuje únavu. 100% prírodný produkt.

Chlorofyl DuoLife - napomáha vyrovnať hladinu pH v organizme a pôsobí proti rozmnožovaniu baktérii, vírusov a plesní.  V zložení zelený jačmeň, chlorela a bylinky vo vysokej kvalite je sila prírody. Chlorofyl DouLife je ako tekutá krv pre naše zdravie.

RegenOil Liquid Gold - 13 nerafinovaných olejov za studena lisovaných a zlatý pomer nenasýtených  mastných kyselín omega na podporu srdcovo cievneho systému a činnosť mozgu. Podporuje imunitný systém a zamedzuje vzniku trombóz a cievnych príhod.  Podporuje správne zrážanie krvi a zdravé kosti. 

ProStik - Pomáha pri regenerácii zlomenín, zrastaní šliach a väzív, posilňuje pečeň a stimuluje schopnosť regenerácie chrupaviek. Vhodný pri Alzheimerovej chorobe a roztrúsenej sklerôze.

ProRelaxin - Zmierňuje nervové napätie, prispieva k fungovaniu nervového systému, pomáha v depresívnych stavoch a zlepšuje náladu. 

ProMigren - Pomáha pri bolestiach hlavy, migréne a bolestiach neznámeho pôvodu. Zlepšuje duševný výkon a znižuje pocit únavy.

Užívanie

8:00 - 25 ml DuoLife Deň pred jedlom
8:30 - 2 tab. ProMigren a 25 ml Vita C DuoLife
10:00 - 20 ml Chlorofyl DuoLife a 2 tab. ProStik 
14:00 - 5 ml RegenOil Liquid Gold a 2 tab. ProRelaxin
19:00 - 25 ml DuoLife Noc pred jedlom

Balíček obsahuje

1ks - Vita C DuoLife (750ml)

1ks - Chlorofyl DuoLife (750ml)

1ks - DuoLife Noc (750ml)

1ks - DuoLife Deň (750ml)

1ks - RegenOil LiquidGold (250ml)

1ks - ProRelaxin (60 tab.)

1ks ProMigren (60 tab.)

1ks ProStik (60 tab.)

Toto je potravinový doplnok výživy

a nenahrádza žiadne lieky a ani liečbu u lekára. 


 

Výrobca duolife
Katalógové číslo
EAN 5906874160428
© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON