Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Balíček DuoLife - Nervový systém

je kompletné zloženie produktov pre podporu a zlepšenie nervového systému. Veľké zmeny v životnom prostredí, rýchly spôsob života a zlé stravovacie návyky sú problémom súčasnej doby, toto zle vplýva na správne fungovanie nervového systému. Doprajte svojmu organizmu dostatok látok nevyhnutných pre váš zdravý nervový systém.

Katalógové číslo
Dostupnosť Vyprodáno
Cena s DPH 273,00 €
Pôvodná cena 278,00 €
Ušetríte 5,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Deň a noc - spojenie výťažkov z prírody  na celý deň. DuoLife Deň pomáha správnemu fungovaniu,  počas náročného dňa a dodáva telu základné živiny nevyhnutné pri správnom fungovaní. DuoLife Noc je vhodný pre ľudí, ktorý potrebujú kľudný a ničím nerušený spánok pri ktorom nadobudnú úplnú regeneráciu nových síl na ďalší deň.  100% prírodný, ideálny pri únave a tetánii. 

Vita C DuoLife - Plne prirodzený vitamín C je zdrojom zdravia a energie.  Veľmi silný antioxidant, ktorý prispieva k vyššej výkonnosti a odstraňuje únavu. 100% prírodný produkt.

Chlorofyl DuoLife - napomáha vyrovnať hladinu pH v organizme a pôsobí proti rozmnožovaniu baktérii, vírusov a plesní.  V zložení zelený jačmeň, chlorela a bylinky vo vysokej kvalite je sila prírody. Chlorofyl DouLife je ako tekutá krv pre naše zdravie.

RegenOil Liquid Gold - 13 nerafinovaných olejov za studena lisovaných a zlatý pomer nenasýtených  mastných kyselín omega na podporu srdcovo cievneho systému a činnosť mozgu. Podporuje imunitný systém a zamedzuje vzniku trombóz a cievnych príhod.  Podporuje správne zrážanie krvi a zdravé kosti. 

ProStik - Pomáha pri regenerácii zlomenín, zrastaní šliach a väzív, posilňuje pečeň a stimuluje schopnosť regenerácie chrupaviek. Vhodný pri Alzheimerovej chorobe a roztrúsenej sklerôze.

ProRelaxin - Zmierňuje nervové napätie, prispieva k fungovaniu nervového systému, pomáha v depresívnych stavoch a zlepšuje náladu. 

ProMigren - Pomáha pri bolestiach hlavy, migréne a bolestiach neznámeho pôvodu. Zlepšuje duševný výkon a znižuje pocit únavy.

Užívanie

8:00 - 25 ml DuoLife Deň pred jedlom
8:30 - 2 tab. ProMigren a 25 ml Vita C DuoLife
10:00 - 20 ml Chlorofyl DuoLife a 2 tab. ProStik 
14:00 - 5 ml RegenOil Liquid Gold a 2 tab. ProRelaxin
19:00 - 25 ml DuoLife Noc pred jedlom

Balíček obsahuje

1ks - Vita C DuoLife (750ml)

1ks - Chlorofyl DuoLife (750ml)

1ks - DuoLife Noc (750ml)

1ks - DuoLife Deň (750ml)

1ks - RegenOil LiquidGold (250ml)

1ks - ProRelaxin (60 tab.)

1ks ProMigren (60 tab.)

1ks ProStik (60 tab.)

Toto je potravinový doplnok výživy

a nenahrádza žiadne lieky a ani liečbu u lekára. 


 

Výrobca duolife
Katalógové číslo
EAN 5906874160428

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency