Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Balíček DuoLife - Srdce

obsahuje produkty, ktoré srdce chránia, vyživujú a udržujú ho v dobrej kondícii. Nedostatočná starostlivosť, prináša množstvo kardiovaskulárnych chorôb alebo infarkt. Podľa WHO je polovica všetkých úmrtí na svete, spôsobená srdcovými chorobami. Stres, fajčenie, nevhodné stravovanie, ekonomické a sociálne problémy a veľa ďalších nežiaducich faktorov, prináša so sebou aj veľké riziko srdcových chorôb. Srdce je najdôležitejším orgánom v našom tele, doprajme mu teda aj najdôležitejšiu starostlivosť akú si zaslúži a podporme jeho správne fungovanie bylinnými výživovými doplnkami od DuoLife. ProChorterol - Znižuje hladinu zlého cholesterolu a zabraňuje jeho hromadeniu v stenách ciev. Chráni obehový systém a žily, reguluje krvný tlak, zvyšuje srdcovú činnosť a podporuje srdcovo-cievny systém. Chráni srdce a cievy a u ľudí, ktorí už prekonali infarkt, znižuje riziko ďalšieho infarktu.

Katalógové číslo
Dostupnosť Vyprodáno
Cena s DPH 278,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

ProChorterol - Znižuje hladinu zlého cholesterolu a zabraňuje jeho hromadeniu v stenách ciev. Chráni obehový systém a žily, reguluje krvný tlak, zvyšuje srdcovú činnosť a podporuje srdcovo-cievny systém. Chráni srdce a cievy a u ľudí, ktorí už prekonali infarkt, znižuje riziko ďalšieho infarktu.

Noc a deň  - spojenie výťažkov z prírody  na celý deň. DuoLife Deň pomáha správnemu fungovaniu,  počas náročného dňa a dodáva telu základné živiny nevyhnutné pri správnom fungovaní. DuoLife Noc je vhodný pre ľudí, ktorý potrebujú kľudný a ničím nerušený spánok pri ktorom nadobudnú úplnú regeneráciu nových síl na ďalší deň.  100% prírodný, ideálny pri únave a tetánii. 

Chlorofyl DuoLife - napomáha vyrovnať hladinu pH v organizme a pôsobí proti rozmnožovaniu baktérii, vírusov a plesní.  V zložení zelený jačmeň, chlorela a bylinky vo vysokej kvalite je sila prírody. Chlorofyl DouLife je ako tekutá krv pre naše zdravie.

 RegenOil Liquid Gold 13 nerafinovaných olejov za studena lisovaných a zlatý pomer nenasýtených  mastných kyselín omega na podporu srdcovo cievneho systému a činnosť mozgu. Podporuje imunitný systém a zamedzuje vzniku trombóz a cievnych príhod.  Podporuje správne zrážanie krvi a zdravé kosti.  

ProCardiol - Napomáha chrániť celý srdcovocievny systém, chráni cievy a zároveň udržuje správnu hladinu cholesterolu v krvi. Zlepšuje prekrvenie srdcového svalu a tým podporuje výkonnosť srdca. Pomáha odstraňovať toxíny s tela. Odporúča sa počas rekonvalescencie po srdcovom infarkte.

ProStik - Pomáha pri regenerácii zlomenín, zrastaní šliach a väzív, posilňuje pečeň a stimuluje schopnosť regenerácie chrupaviek. Vhodný pri Alzheimerovej chorobe a roztrúsenej sklerôze.

Vita C DuoLife - Plne prirodzený vitamín C je zdrojom zdravia a energie.  Veľmi silný antioxidant, ktorý prispieva k vyššej výkonnosti a odstraňuje únavu. 100% prírodný produkt.

Užívanie

8:00 - 25 ml DuoLife Deň pred jedlom
8:30 - 1 tab. ProCardiol a 25 ml Vita C
10:00 - 20 ml Chlorofyl DuoLife a 2 tab. ProStik
14:00 - 5 ml RegenOil Liquid Gold, 1 tab. ProCardiol a 2 tab. ProCholterol
19:00 - 25 ml DuoLife Noc pred jedlom

Balíček obsahuje

1ks - ProCardiol (60 tab.)

1ks - Vita C DuoLife (750ml)

1ks - Chlorofyl DuoLife (750ml)

1ks - DuoLife Noc (750ml)

1ks - DuoLife Deň (750ml)

1ks - RegenOil LiquidGold (250ml)

1ks - ProCholterol (60 tab.)

1ks - ProStik (60 tab.)


Toto je potravinový doplnok výživy

a nenahrádza žiadne lieky a ani liečbu u lekára. 


  
Výrobca duolife
Katalógové číslo
EAN 5906874160428

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency