Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

GINKGO MACA 80%

Katalógové číslo 305
Dostupnosť Vyprodáno
Cena s DPH 19,30 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

U osôb vyššieho veku zlepšuje pamäť a orientáciu a je preventívnym materiálom proti náhlym mozgovým príhodám. 

Je ideálnym doplnkom výživy pre osoby po dosiahnuti 50 rokov.  
Maca je považovaná za prírodunú peruánsku viagru.

Výrazne zlepšuje psychickú i fyzickú výkonnosť.

Pôsobí na mužskú impotenciu a ženskú frigiditu, výrazne podporuje erekciu a stimuluje sexuálne funkcie.

Je ideálnym doplnkom pri riešení hormonálnych problémoch spojených s neplodnosťou u žien a aj mužov. 

Balenie : 100 tabliet á 600 mg

Popis výrobku :
bylinné tablety bez konzervácie, chuti bylinnej, vône bylinnej.
Obsahuje
rastlinná látka: Ginkgo biloba 40 g, (240 mg v 1 tablete), Maca peruánska 40 gr(240 mg v 1 tablete). sladidlo: sorbit,pridané látky:mliečny cukor , stearan horečnatý.
 
Dávkovanie:
DDD (doporučená denná dávka). Podľa potreby prvý týždeň 3x denne 2 tablety, ďalšie dni 2x denne 1 až 2 tablety. Neprekračovať DDD.
Upozornenie:
Nie je vhodný pre deti, uchovávať mimo dosah detí. Výrobok je schválený ako doplnok stravy, nejedná se o liek. Nenahradzuje pestrú stravu.   Je nenávykový, netoxický, neukladá sa v organizme, je dobre vstrebávaný a metabolizovaný.Výrobok je certifikovaný platnou legislatívou EU a je notifikovaný Ministerstvom zdravotníctva ČR. 


Maca

je prastará peruánska liečivá rastlina. Odpradávna ju Indiáni považovali za posvätnú, najmä pre jej schopnosť ovplyvňovať fyzickú i psychickú výkonnosť a spomaľovať starnutie.

Maca pomáha navracať organizmus do rovnováhy a regulovať produkciu enzýmov a hormónov, zvlášť napokon hormónov pohlavných. Vďaka tomu pôsobia ako reprodukčné orgány, tak i na príslušné mozgové centrá, a pomáha priaznivo ovplyvňovať nielen sexualitu, ale i ďalšie oblasti, ktoré súvisia s hormonálnou rovnováhou. Výpis jej pozitívnych účinkov je tak skutočne široký.

Maka (maca) tiež zvyšuje energetické hladiny, pomáhá dať do rovnováhy hormóny: endokrinný systém. Pomáhá s estrogenovou dominanciou a osteoporózou, pretože má vysoký obsah minerálnych látok s približne 300 mg vápniku na 100 gramov čo je ideálne prírodné doplnenie vápnika. Obsahuje tiež horčík, draslík, železo, kremík a stopy jódu, mangan, zinok, meď a sodík, rastlinné steroly, ktoré tvoria jeho účinok hormonálnej rovnováhy a 19 hodnotných aminokyselin. Obsahuje  vitamíny B2, B6, C a niacin. 

Obsahuje omnoho viac vápníku ako mlieko kravské a obsahuje tiež vitamin B12. Maca obsahuje cca 15% bielkovin a všetkých esenciálnych aminokyselín.  

Ginkgo: 


obsahuje látky, ktoré podporujú priestupnosť cievných vlásočníc a tak podporujú krvný obeh.  Máju aj vplyv na rozšírenie ciev, podporuju tým aj činnosť a prekrvenie mozgu. Pomáha ľuďom , ktorí trpia tzv.  raynaldovou chorobou , alebo inak studenými rukami a nohami nedostatočným prekrvením.  Môže pomocť ako prevencia infarktu,  mozgovej príhody, ale aj zmierňovať následky. Rovnako je oporou pri parkinsonovej, alebo alzheimerovej chorobe, astme, alergiach, gynekologických problemov, časté močenie.


Výrobca HEMANN
Katalógové číslo 305

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency