Vitajte na našej upravenej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Balíček DuoLife - Energia

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 249,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Balíček DuoLife - Energia je výhodné balenie na doplnenie energie. Fyzická a duševná únava, sú bežným javom dnešnej doby. Únava je spôsobená rýchlim životným tempom a stres na seba nenechá dlho čakať.  Objavuje sa dlhodobá únava, vyčerpanie a častá nervozita a podráždenie. Organizmus je preťažený a imunita oslabená. Tieto negatívne prejavy sa odzrkadlia v rodinnom živote, v práci ale aj u detí v škole. Nie každý zvládne toto zaťaženie a často sa stáva, že ešte mladý človek doslova ,,vyhorí".  Pomôžte si doplnením  energie s produktmi DuoLife. 

Balíček DuoLife - Energia, obsahuje presne stanovené prípravky, ktoré podporujú funkcie organizmu, dodávajú mu dostatočné množstvo vitamínov a minerálov. 100% prírodné produkty  pomáhajú znížiť únavu a pocit vyčerpania. 

Deň a noc - spojenie výťažkov z prírody  na celý deň. DuoLife Deň pomáha správnemu fungovaniu,  počas náročného dňa a dodáva telu základné živiny nevyhnutné pri správnom fungovaní. DuoLife Noc je vhodný pre ľudí, ktorý potrebujú kľudný a ničím nerušený spánok pri ktorom nadobudnú úplnú regeneráciu nových síl na ďalší deň.  100% prírodný, ideálny pri únave a tetánii. 

ProDeacid -  reguluje hladinu pH, čistí od toxínov a ťažkých kovov. Uľahčuje proces rozkladania tukov a reguluje hladinu lipidov.    

Vita C DuoLife - Plne prirodzený vitamín C je zdrojom zdravia a energie.  Veľmi silný antioxidant, ktorý prispieva k vyššej výkonnosti a odstraňuje únavu. 100% prírodný produkt.

Aloe DuoLife - 100% prírodný produkt v najvyššej kvalite. Pôsobí protizápalovo a protialergicky.  Vysoký obsah antioxidantov posilňuje imunitný systém a prispieva k spomaleniu procesu starnutia. Urýchľuje hojenie rán, posilňuje správnu funkciu čriev a pomáha pri zápaloch žalúdka a pálení záhy. 

Chlorofyl DuoLife - napomáha vyrovnať hladinu pH v organizme a pôsobí proti rozmnožovaniu baktérii, vírusov a plesní.  V zložení zelený jačmeň, chlorela a bylinky vo vysokej kvalite je sila prírody. Chlorofyl DouLife je ako tekutá krv pre naše zdravie.

RegenOil Liquid Gold - 13 nerafinovaných olejov za studena lisovaných a zlatý pomer nenasýtených  mastných kyselín omega na podporu srdcovo cievneho systému a činnosť mozgu. Podporuje imunitný systém a zamedzuje vzniku trombóz a cievnych príhod.  Podporuje správne zrážanie krvi a zdravé kosti. 

Užívanie

8:00 - 25 ml DuoLife Deň pred jedlom
8:30 - 2 kapsule ProDeacid Medical Formula a 25 ml Vita C
10:00 - 25 ml Aloe DuoLife + 20 ml Chlorofyl DuoLife
14:00 - 5 ml RegenOil Liquid Gold
19:00 - 25 ml DuoLife Noc pred jedlom

Balíček obsahuje

1ks -  Aloe DuoLife (750ml)

1ks - Vita C DuoLife (750ml)

1ks - Chlorofyl DuoLife (750ml)

1ks - DuoLife Noc (750ml)

1ks - DuoLife Deň (750ml)

1ks - RegenOil LiquidGold (250ml)

1ks - ProDeacid(60 tab.)


Toto je potravinový doplnok výživy

a nenahrádza žiadne lieky a ani liečbu u lekára.   

Výrobca duolife
Katalógové číslo
EAN 5906874160428
© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON