Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Balíček DuoLife - Krása

má priaznivo pôsobiacu kombináciu produktov, prospešných pre zdravie a krásu. Zlepšuje kvalitu vlasov, nechtov, pokožky a pôsobí tiež na zdravie celého organizmu. Nedostatok vitamínov a minerálov je potrebné dopĺňať aj zvnútra. Bežná starostlivosť nie je dostačujúca, a stav pokožky, vlasov a nechtov sa zhoršuje nielen prirodzeným procesom starnutia ale aj zlou stravou, stresom, nedostatkom spánku a vplyvom vonkajších faktorov. Vhodne zvolené produkty v balíčku DuoLife - Krása, pôsobia blahodárne nielen na pokožku, vlasy a nechty ale aj zlepšujú fungovanie celého organizmu.

Katalógové číslo
Dostupnosť Vyprodáno
Cena s DPH 279,00 €
Pôvodná cena 284,00 €
Ušetríte 5,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Deň a noc - spojenie výťažkov z prírody  na celý deň. DuoLife Deň pomáha správnemu fungovaniu,  počas náročného dňa a dodáva telu základné živiny nevyhnutné pri správnom fungovaní. DuoLife Noc je vhodný pre ľudí, ktorý potrebujú kľudný a ničím nerušený spánok pri ktorom nadobudnú úplnú regeneráciu nových síl na ďalší deň.  100% prírodný, ideálny pri únave a tetánii. 

Chlorofyl DuoLife - napomáha vyrovnať hladinu pH v organizme a pôsobí proti rozmnožovaniu baktérii, vírusov a plesní.  V zložení zelený jačmeň, chlorela a bylinky vo vysokej kvalite je sila prírody. Chlorofyl DouLife je ako tekutá krv pre naše zdravie.

Vita C DuoLife - Plne prirodzený vitamín C je zdrojom zdravia a energie.  Veľmi silný antioxidant, ktorý prispieva k vyššej výkonnosti a odstraňuje únavu. 100% prírodný produkt.

Aloe DuoLife - 100% prírodný produkt v najvyššej kvalite. Pôsobí protizápalovo a protialergicky.  Vysoký obsah antioxidantov posilňuje imunitný systém a prispieva k spomaleniu procesu starnutia. Urýchľuje hojenie rán, posilňuje správnu funkciu čriev a pomáha pri zápaloch žalúdka a pálení záhy. 

Kolagen - Prírodný kolagén, ktorý zaručuje optimálnu funkciu chrupavky a kostí. Antioxidant obsiahnutý v tekutej forme v tomto výrobku, pomáha udržiavať pokožku pevnú a pružnú. RegenOil Liquid Gold - 13 nerafinovaných olejov za studena lisovaných a zlatý pomer nenasýtených  mastných kyselín omega na podporu srdcovo cievneho systému a činnosť mozgu. Podporuje imunitný systém a zamedzuje vzniku trombóz a cievnych príhod.  Podporuje správne zrážanie krvi a zdravé kosti. 

RegenOil Liquid Gold - 13 nerafinovaných olejov za studena lisovaných a zlatý pomer nenasýtených  mastných kyselín omega na podporu srdcovo cievneho systému a činnosť mozgu. Podporuje imunitný systém a zamedzuje vzniku trombóz a cievnych príhod.  Podporuje správne zrážanie krvi a zdravé kosti. 

 ProDeacid DuoLife  - reguluje hladinu pH, čistí od toxínov a ťažkých kovov. Uľahčuje proces rozkladania tukov a reguluje hladinu lipidov. Má výborné účinky pri refluxe.

Užívanie

8:00 - 25 ml DuoLife Deň pred jedlom
8:30 - 2 kapsule ProDeacid Medical Formula a 25 ml Kolagen
10:00 - 25 ml Aloe DuoLife + 25 ml Vita C DuoLife
14:00 - 5 ml RegenOil Liquid Gold a 20ml Chlorofyl DuoLife
19:00 - 25 ml DuoLife Noc pred jedlom

Balíček obsahuje

1ks -  Aloe DuoLife (750ml)

1ks - Vita C DuoLife (750ml)

1ks - Chlorofyl DuoLife (750ml)

1ks - DuoLife Noc (750ml)

1ks - DuoLife Deň (750ml)

1ks - RegenOil LiquidGold (250ml)

1ks - Kolagen (750ml)

1ks - ProDeacid(60 tab.)


Toto je potravinový doplnok výživy

a nenahrádza žiadne lieky a ani liečbu u lekára. 
Výrobca duolife
Katalógové číslo
EAN 5906874160428

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency