Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Balíček DuoLife - Regenerácia

Katalógové číslo
Dostupnosť Vyprodáno
Cena s DPH 308,00 €
Pôvodná cena 313,00 €
Ušetríte 5,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Deň a noc - spojenie výťažkov z prírody  na celý deň. DuoLife Deň pomáha správnemu fungovaniu,  počas náročného dňa a dodáva telu základné živiny nevyhnutné pri správnom fungovaní. DuoLife Noc je vhodný pre ľudí, ktorý potrebujú kľudný a ničím nerušený spánok pri ktorom nadobudnú úplnú regeneráciu nových síl na ďalší deň.  100% prírodný, ideálny pri únave a tetánii. 

Vita C DuoLife - Plne prirodzený vitamín C je zdrojom zdravia a energie.  Veľmi silný antioxidant, ktorý prispieva k vyššej výkonnosti a odstraňuje únavu. 100% prírodný produkt.

Aloe DuoLife - 100% prírodný produkt v najvyššej kvalite. Pôsobí protizápalovo a protialergicky.  Vysoký obsah antioxidantov posilňuje imunitný systém a prispieva k spomaleniu procesu starnutia. Urýchľuje hojenie rán, posilňuje správnu funkciu čriev a pomáha pri zápaloch žalúdka a pálení záhy. 

Chlorofyl DuoLife - napomáha vyrovnať hladinu pH v organizme a pôsobí proti rozmnožovaniu baktérii, vírusov a plesní.  V zložení zelený jačmeň, chlorela a bylinky vo vysokej kvalite je sila prírody. Chlorofyl DouLife je ako tekutá krv pre naše zdravie.

RegenOil Liquid Gold - 13 nerafinovaných olejov za studena lisovaných a zlatý pomer nenasýtených  mastných kyselín omega na podporu srdcovo cievneho systému a činnosť mozgu. Podporuje imunitný systém a zamedzuje vzniku trombóz a cievnych príhod.  Podporuje správne zrážanie krvi a zdravé kosti. 

Kolagen - Prírodný kolagén, ktorý zaručuje optimálnu funkciu chrupavky a kostí. Antioxidant obsiahnutý v tekutej forme v tomto výrobku, pomáha udržiavať pokožku pevnú a pružnú. 

ProSelect - je účinný pri zlepšení funkcie pečene, posilňuje imunitu a imunologický systém. Zlepšuje náladu, pomáha predchádzať všetkým druhom infekcií a účinne pôsobí pri rôznych mutogénnych zmenách ako je rakovina alebo nádor. Z certifikovaných ekologických fariem bez GMO.

ProStik - Pomáha pri regenerácii zlomenín, zrastaní šliach a väzív, posilňuje pečeň a stimuluje schopnosť regenerácie chrupaviek. Vhodný pri Alzheimerovej chorobe a roztrúsenej sklerôze.

Užívanie 

8:00 - 25 ml DuoLife Deň pred jedlom a 25ml Kolagén DuoLife
8:30 - 2 tab. ProStik a 25 ml Vita C
10:00 - 25 ml Aloe DuoLife a 20ml Chlorofyl DuoLife
14:00 - 5 ml RegenOil Liquid Gold a  2 tab. ProSelect
19:00 - 25 ml DuoLife Noc pred jedlom

Balíček obsahuje

1ks DuoLife Deň (750ml)

1ks ProSelect (60tab.)

1ks Chlorofyl DuoLife (750ml)

1ks ProStik (60tab.)

1ks RegenOil Liquid Gold (250ml)

1ks Kolagén DuoLife (750ml)

1ks Chlorofyl DuoLife (750ml) 

1ks Aloe DuoLife (750ml)

1ks DuoLife Noc (750ml) 


Toto je potravinový doplnok výživy

a nenahrádza žiadne lieky a ani liečbu u lekára. Výrobca duolife
Katalógové číslo
EAN 5906874160428

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency