Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Balíček DuoLife - Šport

obsahuje presne určené prípravky, vhodné pre športovcov či už profesionálov alebo amatérov. Výživové doplnky sú prispôsobené pre špeciálne potreby športovcov. Fyzická námaha si často vyžiada aj rôzne zdravotné problémy. Pri zvýšenej aktivite sa telo nachádza v stave deficitu a preto je vhodné dopĺňať látky, ktoré majú pozitívny vplyv na organizmus. Fyzická aktivita je síce v našom živote dôležitá ale nie vždy bez rizika. Produkty obsiahnuté v Balíčku DuoLife - Šport umožňujú urýchliť regeneráciu a zlepšiť efektivitu tela.

Katalógové číslo
Dostupnosť Vyprodáno
Cena s DPH 290,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Deň a noc - spojenie výťažkov z prírody  na celý deň. DuoLife Deň pomáha správnemu fungovaniu,  počas náročného dňa a dodáva telu základné živiny nevyhnutné pri správnom fungovaní. DuoLife Noc je vhodný pre ľudí, ktorý potrebujú kľudný a ničím nerušený spánok pri ktorom nadobudnú úplnú regeneráciu nových síl na ďalší deň.  100% prírodný, ideálny pri únave a tetánii. 

Vita C DuoLife - Plne prirodzený vitamín C je zdrojom zdravia a energie.  Veľmi silný antioxidant, ktorý prispieva k vyššej výkonnosti a odstraňuje únavu. 100% prírodný produkt.

Chlorofyl DuoLife - napomáha vyrovnať hladinu pH v organizme a pôsobí proti rozmnožovaniu baktérii, vírusov a plesní.  V zložení zelený jačmeň, chlorela a bylinky vo vysokej kvalite je sila prírody. Chlorofyl DouLife je ako tekutá krv pre naše zdravie.

Kolagen - Prírodný kolagén, ktorý zaručuje optimálnu funkciu chrupavky a kostí. Antioxidant obsiahnutý v tekutej forme v tomto výrobku, pomáha udržiavať pokožku pevnú a pružnú. 

ProSelect - je účinný pri zlepšení funkcie pečene, posilňuje imunitu a imunologický systém. Zlepšuje náladu, pomáha predchádzať všetkým druhom infekcií a účinne pôsobí pri rôznych mutogénnych zmenách ako je rakovina alebo nádor. Z certifikovaných ekologických fariem bez GMO.

ProStik - Pomáha pri regenerácii zlomenín, zrastaní šliach a väzív, posilňuje pečeň a stimuluje schopnosť regenerácie chrupaviek. Vhodný pri Alzheimerovej chorobe a roztrúsenej sklerôze.

Moja krv - Udržuje správne množstvo červených krviniek. Je bohatým zdrojom vitamínov a minerálov ktoré sú nevyhnutné pre správnu funkciu organizmu.

Užívanie 

8:00 - 25 ml DuoLife Deň pred jedlom a 25ml Moja krv DuoLife po jedle
8:30 - 2 tab. ProStik a 25 ml Vita C
10:00 -  20ml Chlorofyl DuoLife a 25ml Kolagen DuoLife
14:00 - 2 tab. ProSelect
19:00 - 25 ml DuoLife Noc pred jedlom

Balíček obsahuje

1ks DuoLife Deň (750ml)

1ks ProSelect (60tab.)

1ks Chlorofyl DuoLife (750ml)

1ks ProStik (60tab.)

1ks Kolagén DuoLife (750ml)

1ks Chlorofyl DuoLife (750ml) 

1ks DuoLife Noc (750ml) 

1ks Moja krv (750ml)


Toto je potravinový doplnok výživy

a nenahrádza žiadne lieky a ani liečbu u lekára. Výrobca duolife
Katalógové číslo
EAN 5906874160428

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency